“У нас є питання і до Туреччини, і до Греції” – Зеленський назвав “кpивaвими” гроші російських туристів

1623

Україна цінує підтримку урядів Греції та Туреччини у війні з Росією, але вважає подвійними стандартами те, що ці країни й далі впускають російських туристів.

Про це в інтерв’ю грецькому телеканалу ERT, опублікованому 2 травня, заявив президент України Володимир Зеленський, – пише інтернет-видання “Гордон“.

“Авжеж, російський туризм уже багато років приносить Греції чималі гроші. Але ці гроші полито нашою кров’ю, а потім їх витрачають там. Те саме стосується Туреччини. З одного боку, вона виступає посередником і підтримує нас, а з іншого – ми бачимо підготовку для Росії цілих туристичних напрямів, це нечесно, це подвійні стандарти, і я звертаю вашу увагу на те, що потрібно зробити вибір – ви за правду чи ні?” – сказав Зеленський.

Він підкреслив, що 24 лютого Росія розпочала повномасштабну війну, з убивствами та незаконною окупацією, саме тому стільки країн вводять жорсткі санкції. “Війна ще не закінчилася, ми не повернулися на свої території, на жаль, Росія все ще на нашій землі. Нічого не закінчено”, – процитував президента ERT.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини