У Миколаєві на Чорноморському суднобудівному заводі спустили на воду танкер, збудований на замовлення голландської компанії VEKA Shipbuilding WT B.V

2796

В Миколаєві на Чорноморському суднобудівному заводі спустили на воду танкер збудований на замовлення голландської компанії VEKA Shipbuilding WT B.V
15 березня на Чорноморському Суднобудівному Заводі зійшов на воду танкер-хімовоз EMMA, будівельний номер 10002.
Про це повідомляє Миколаїв – місто корабелів
Судно збудовано на замовлення голландської компанії VEKA Shipbuilding WT B.V. Загалом побудовано два корпуси, другий – на Херсонській верфі SMG. Вартість контракту склала понад 145 млн. грн. Танкер-хімовоз будівельний номер 10002 було закладено 10 липня 2018 року під найменуванням Nebraska. Обидва судна у ході побудови змінили своє найменування по бажанню замовника.


Стапельний період судна, що будувалося у Миколаєві, склав 8 місяців. За ініціативою фахівців Чорноморської верфі було змінено технологію побудови – носовий та кормовий блоки складалися догори кілем. Це дозволило суттєво прискорити та здешевити вартість формування корпусу. Тож вартість металу та часу на її складання були заощаджені, що призвело до зниження собівартості судна загалом та збільшенню прибутку.
Танкер-хімовоз для голландської компанії – це перше новозбудоване судно на підприємстві після багаторічної відсутності замовлень.
Чорноморський суднобудівний завод – найбільший суднобудівний завод України, один з чотирьох суднобудівних заводів Миколаєва. Спеціалізується на будівництві багатоцільових судів, танкерів, буксирів, військових кораблів та інших типів суден.
Фото з відкритих джерел

Джерело: PREFIKS BLOG

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини