Квіти для президента: на Закарпатті до приїзду Порошенка ями на дорогах прикрасили фіалками (фото)

2594

У місті Виноградово на Закарпатті у зв’язку з візитом президента Петра Порошенка на декількох вулицях у ями на дорогах встановили горщики з квітами замість ремонту. Таким чином, мешканці висловили протест проти наведення «марафету» до приїзду президента.

Про це повідомляє Громадське, із посиланням на місцеве видання «Голос Карпат».

Так, мешканці встановили квіти у ямах посеред вулиць Ардовецька, Персикова та Івана Франка. У горщиках були квіти віоли (фіалка садова).

«Вздовж маршруту гаранта на Закарпатті поспіхом латають ями, чистять від сміття узбіччя, вичісують мости — усе в кращих традиціях минулого століття. У Виноградові вирішили приєднатися до всеобласного «марафету» більш креативно, по-новому», — пише видання.

фото: Голос Карпат

фото: Голос Карпат

фото: Голос Карпат

фото: Голос Карпат

Зазначається, що вулиці, які прикрасили квітами, вибрані не випадково. Раніше у місті відремонтували лише вулицю Копанську, яка виконує таку ж важливу артеріальну роль для міста. «Інші ж три головні шляхи — в аварійному стані. Вони знаходяться на обласному балансі, однак роблять репутаційні втрати саме для міста», — пише видання.

Журналісти нагадали, що у Виноградові не вперше привертають увагу до катастрофічного стану дорожнього покриття таким чином. Першу таку акцію провели по вулиці Персиковій минулої весни.

Вздовж маршруту Гаранта на Закарпатті поспіхом латають ями, чистять від сміття узбіччя, вичісують мости – усе в кращих…

Gepostet von Голос Карпат.ІНФО am Donnerstag, 14. März 2019

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини