У МОЗ розповіли, коли українці почнуть отримувати бустерну дозу COVID-вакцини

955

Вакцинацію українців бустерною дозою планують запровадити протягом січня 2022 року. Оптимальний термін для ревакцинації – від шести до дев’яти місяців після перших двох щеплень.

Про це повідомив заступник міністра охорони здоров’я, головний санітарний лікар України Ігор Кузін, повідомляє УНН. За його словами, відповідні плани наразі розробляються і приводяться у відповідність до світових тенденцій. На початку січня рішення має затвердити національна технічна група експертів, після чого вона може бути введена в дію, – пише Оbozrevatel.

Зазначимо, бустерну дозу рано чи пізно потрібно буде зробити всім українцям – щоб продовжити дію вакцини та посилити імунну відповідь організму, яка з часом знижується.

Нагадаємо, згідно з результатами дослідження, ймовірність зараження варіантом коронавірусу Омікрон людей, які отримали бустерне щеплення, на 56% нижча, ніж у вакцинованих, які не пройшли ревакцинацію. Але й у разі інфікування цим штамом перші з меншою ймовірністю передають вірус іншим, наприклад, усередині однієї сім’ї.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини