У Москві не встигають приймати хворих COVID-19: з’явилися кадри черги зі “швидких”

1539

У Москві біля лікарень вишикувалися величезні черги з машин швидкої допомоги. Відповідні кадри 10 квітня були опубліковані в соцмережах.

Користувачі припустили, що в лікарнях не встигають приймати хворих із підозрою на коронавірус. Екстрені служби вранці 11 квітня підтвердили цю інформацію, – пише obozrevatel.

Як з’ясувалося, затори утворилися на під’їзді до Федерального клінічного центру високих медичних технологій Федерального медико-біологічного агентства в місті Хімки Московської області

twitter.com/sergonaumovich

“Сьогодні працюю на швидкій у нічну зміну. З Мітіного привезли пацієнта в лікарню в Новогорськ, мабуть у Москві нема куди. Я ще такого не бачив за шість років. Стоїмо в черзі”, – написав Олег Пихтін.

Прессекретар президента Росії Дмитро Пєсков пізніше заявив, що в Москві склалася важка ситуація з коронавірусом і лікарні працюють в авральному режимі.

Станом на суботу, 11 квітня, у Росії зафіксовано 13 584 випадки коронавірусу. За минулу добу кількість заражених збільшилася на 1 667 осіб. Від COVID-19 померли вже 106 осіб, з них 16 – за останню добу.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини