У мережі показали, як виглядала Володимирська гірка у Києві взимку в 1910-х роках: історичне фото

10438

Володимирська гірка у Києві отримала свою назву завдяки пам’ятнику Володимиру Великому. Його встановили на схилі західної частини цієї місцевості 1853 року. Вже на початку ХХ століття однойменний парк став улюбленим місцем для прогулянок киян.

На сторінці спільноти “Фотозагадки Києва з минулого” у соціальній мережі Facebook було опубліковано унікальне архівне фото. На знімку можна побачити, який вигляд мала ця локація понад сто років тому взимку, – пише Оbozrevatel.

“1910-ті роки. Кияни, що гуляють узимку”, – йдеться у повідомленні.

Володимирська гірка взимку у 1910-х роках.

На опублікованому фото можна побачити пам’ятник Володимиру Великому на задньому плані, а також частину парку, що ближче до нинішньої вулиці Трьохсвятительської.

Пам’ятник Володимиру Великому – найстаріший скульптурний пам’ятник Києва, збудований у 1853 році. Один із символів столиці України. Розташований на нижній терасі Володимирської гірки. Архітектурна домінанта Дніпрових скель правобережної частини Києва.

Ще в першій половині ХІХ століття на території, де нині стоїть пам’ятник, були виноградники Михайлівського Золотоверхого монастиря. Пізніше земля перейшла у власність міста.Володимирська гірка. Сучасний вигляд.

Скульптори та архітектори: Петро Клодт (статуя Володимира), Олександр Тон (п’єдестал) та Василь Демут-Малиновський (барельєфи).Пам'ятник князеві Володимиру.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини