У Латвії зробили заяву про наступ російської армії

612

Кремль спробує використати теперішню слабкість України.

Швидкі наступальні маневри російської окупаційної армії малоймовірні, адже війська РФ не мають таких величезних ресурсів. Втім, Москва спробує використати теперішню слабкість України у власних інтересах.

Про це заявив командувач Земессардзе (Національної гвардії Латвії), бригадний генерал Каспарс Пуданс, повідомляє ТСН.

“РФ намагається використати теперішню слабкість України у своїх інтересах, проте швидкі наступальні маневри та удари малоймовірні, тому що Москва не має таких величезних ресурсів”, – вважає Пуданс.

Латвійський військовий зауважує, що, можливо, РФ бачить можливість повернути собі ініціативу на тактичному і на стратегічному рівнях, оцінюючи, як довго Україна зможе протриматися та як довго триватиме підтримка союзників. Він також наголошує: у Кремлі розуміють, що здатність ЗСУ чинити опір залежить від підтримки Заходу зброєю.

На думку генерала, Росія намагатиметься рухатися вперед невеликими кроками і навіть, можливо, захопити якусь територію. Втім, головне для агресорки – не програти та не відступити.

Своєю чергою Україна, переконаний Пуданс, зараз здатна вести лише оборонні дії, а для просування ЗСУ потрібні три компоненти: ширша мобілізація, більша підтримка з боку західних країн і нові тактичні оперативні рішення.

“Нове командування має шукати нові ідеї, тобто тактичні оперативні рішення, як не програти війну, і бажано перемогти в ній. Єдиний спосіб виграти цю війну – це фізично знищити сили противника якщо не на всій, то на більшій частині території. Враховуючи ресурси України, малоймовірно, що вона здобуде остаточну перемогу цього року”, – наголосив Пуданс.

Він припускає, що українці можуть спробувати повернути собі стратегічну перевагу не на лінії фронту, а в тилу, на російській території, та завдати шкоди на окупованих територіях. За його словами, українці зацікавлені радше не в ударах по символічних об’єктах, а в завдаванні РФ оперативних втрат – це один з козирів, який можна використати.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини