У Китаї зменшилося поширення коронавірусу: свіжа статистика

754

У Китаї станом на 11 березня зареєстровано 22 нові смерті від пневмонії, спричиненої новим типом коронавірусу COVID-19, і виявлено 24 нових хворих.

Всі останні летальні наслідки випадають на провінцію Хубей, що є епіцентром поширення захворювання, повідомляє Держкомітет охорони здоров’я КНР, передає Обозреватель.

У медустановах Китаю проходять курс лікування понад 16 тис. осіб, стан 4,4 тис. пацієнтів оцінюється як важкий. Водночас майже 61 тисяча людей одужала й покинула лікарні. Всі тимчасові госпіталі закрили.

Загальна кількість підтверджених випадків зараження коронавірусом у материковому Китаї зросла до 80 778 осіб, із них 3158 пацієнтів не вижили.

Всього в світі занедужали на COVID-19 вже понад 118 тисяч людей, померли більш як 4,2 тисячі. Згідно з цими даними, до п’ятірки країн за кількістю підтверджених випадків захворювання входять:

Китай (80 757)
Італія (10 149)
Іран (8 042)
Південна Корея (7 513)
Франція (1 784)

Іспанія посідає шосте місце (1646 випадків), далі йдуть Німеччина (1457) і США (808). Закривають десятку Японія (581) і Нідерланди (382) – ця європейська країна вперше опинилася в топ-10.

Стало відомо також про нові держави, куди пробралася недуга. Перші епізоди зараження зафіксували в Болівії: там захворіли дві особи.

Також коронавірус підтвердили в Туреччині. Заразився громадянин цієї країни, який нещодавно повернувся з Європи. Стан пацієнта оцінили як стабільний, він поміщений на карантин.

У Великобританії коронавірусом заразилася парламентська заступниця міністра охорони здоров’я і соціальних справ Надін Дорріс. Вона самоізолювався після позитивного результату тесту.

На Ямайці виявили перший випадок захворювання. Місцева мешканка привезла вірус із Великобританії.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини