У Києві піднімуть вартість проїзду в громадському транспорті, пільги обіцяють зберегти

754

Вартість проїзду в громадському транспорті Києва подорожчає вже найближчим часом. Це обумовлено тим, що столичний бюджет змушений дотувати підвищені тарифи на тепло, щоб стримувати цифри в комунальних платіжках.

Про це розповів перший заступник Київської міської державної адміністрації Микола Поворозник. Збільшення вартості послуг пасажирських перевезень – єдиний спосіб забезпечити стабільну роботу транспорту всередині міста, – пише Оbozrevatel.

“Сьогодні, в умовах підвищення тарифів на енергоносії, залишити вартість проїзду на тому рівні, що зараз існує, означає: загнати перевізників у боргові ями, а згодом і паралізувати роботу транспортних підприємств. Саме тому ми змушені почати процедуру щодо підвищення тарифу”, – зауважив чиновник.

Поворозник додав, що з літа обласні центри підвищили тарифи для пасажирів, але Київ упевнено тримався “на плаву”. Тепер доводиться переходити до непопулярних заходів.

“Сьогодні ж, коли місто вжило заходів, щоб не підвищувати тариф на теплоносії для населення, а компенсувати різницю коштом місцевого бюджету, збільшувати фінансування на і так дотаційний громадський транспорт просто неможливо”, – резюмував він.

При цьому представник столичної влади підкреслив, що пільги збережуться для всіх киян, які раніше ними користувалися, згідно з приписами закону.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини