У Києві на місці Арки дружби народів у 1970-х було колесо огляду: архівне фото

20089

У 1970-х роках біля будівлі Національної філармонії України у Києві працювало колесо огляду. При цьому поруч на Володимирському узвозі ще їздили трамваї.

Відповідний архівний знімок було опубліковано на сторінці спільноти “Клуб корінного киянина” у соціальній мережі Facebook. Можна побачити, як виглядала ця місцевість понад 45 років тому, – пише Оbozrevatel.

“Філармонія, колесо огляду (нині на його місці Арка), 1970-ті роки”, – йдеться у повідомленні.

Філармонія та колесо огляду у 1970-х.

Користувачі з теплом відреагували на опубліковане фото. Так, за словами Володимира Мельника, поруч із філармонією працювали атракціони та танцмайданчик, а із самого колеса відкривався чудовий краєвид на центр, Поділ та лівий берег Києва.

“Зверху було видно весь лівий берег, Поділ і Хрещатик. Дух захоплювало. У парку була кімната кривих дзеркал… А ще в молодості бігали туди на танцмайданчик”, – написав киянин.

Сучасний краєвид на Арку.

Зі свого боку, Ольга Куриленко згадала, що на місці Арки дружби народів був маленький Зелений театр.

“На місті саме арки був дуже затишний невеликий зелений театрик, що потопав у зелені. Там відбувалися поетичні вечори, за традицією ще з початку минулого століття. Розповідали, що саме там читали вірші поети “срібного віку”, – додала мешканка столиці.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини