У Києві дозволять відвідувати храми на Великдень

870

У Києві не будуть забороняти відвідування храмів на Великдень, незважаючи на введений по всій країні посилений карантин.

Великдень-2017 у Києві: розклад богослужінь, святкові виставки та ...

Як передає “Інтерфакс-Україна“, про це повідомив мер столиці Віталій Кличко 6 квітня в ефірі одного з телеканалів. При цьому він закликав максимально обмежити присутність людей у храмах під час свят.

“Наближається велике свято Пасхи, і багато людей збираються піти до церкви. Ми не можемо заборонити, це бажання кожного”, – заявив Кличко.

“Я зустрічався з представниками всіх конфесій, я звернувся до них, якщо можливо, обмежити присутність людей у ці дні, і звертаюся до всіх: якщо у вас є можливість, будь ласка, посвяткуйте цей день вдома. Це вкрай важливо”, – сказав мер столиці.

Також 6 квітня в Офісі президента пройшла зустріч Володимира Зеленського з главою УГКЦ Святославом.

Глава країни пояснив, що з боку влади ухвалено принципове рішення дати можливість здійснювати великодні богослужіння і транслювати їх наживо.

“Вкрай необхідно максимально переконати людей залишатися вдома і забезпечити їх усім необхідним для святкування Пасхи не виходячи зі своїх будинків. Скупчення людей у храмах або біля них несе серйозну загрозу їхньому життю та здоров’ю”, – йдеться у повідомленні УГКЦ.