У Кремлі знають, що українська армія – найсильніша в Європі: голова Міноборони та Головнокомандувач ЗСУ виступили із заявою

1660

Міністр оборони Олексій Резніков і головнокомандувач Збройних Сил України Валерій Залужний виступили із заявою на тлі зростаючої напруги через ймовірне вторгнення РФ в Україну. Вони заявили, що міць української армії стримує Кремль від ескалації та запевнили у готовності до будь-якого сценарію розвитку подій.

Крім того, українців закликали зберігати спокій та не панікувати через інформацію про ймовірний напад Росії. Про це йдеться у заяві Резнікова та Залужного на сайті Міністерства оборони України, – Оbozrevatel.

Резніков підкреслив, що ЗСУ кардинально змінилися з 2014 року, коли Росія вторглася на територію нашої країни. За його словами, у Москві знають, що українська армія зараз найсильніша в Європі і саме це є стримуючим фактором.

“Армія та добровольці змогли вистояти в 2014 році, коли “брат” нахабно встромив ніж у спину. Тоді багато психологічно не були готові чинити опір тому, з ким учора сиділи за одним столом. Зараз ситуація зовсім інша. У Кремлі це точно знають і це важливий елемент стримування. Сьогодні у нас найпотужніша армія в Україні за останні 15 років і найпотужніша армія в Європі, наше військо очолюють бойові генерали та офіцери” – наголосив міністр оборони.

У свою чергу генерал-лейтенант Залужний зазначив, що 420 тисяч українських військових, зокрема кожен командир, є спеціалістами своєї справи та патріотами держави. Він додав, що армія не віддасть жодного клаптика української землі.

Резніков також зазначив, що сьогодні Україна сьогодні отримує безпрецедентну підтримку з боку міжнародних партнерів. Зокрема, він заявив, що за останні місяці ЗСУ отримали від різних країн близько 2 тисяч тонн сучасного озброєння, боєприпасів та засобів бронезахисту.

Також глава оборонного відомства розповів, що Україна планує вирішувати ситуацію виключно політико-дипломатичним шляхом. Крім того, він наголосив, що Донбас і Крим, у тому числі, будуть повернуті за допомогою дипломатії.

Що робити зараз? Зберігати спокій, підтримувати Збройні Сили та дипломатів. Саме спокій зараз – головна зброя, яка може забезпечити нам надійний фундамент для оборони. Продовжувати звичайне життя, працювати – це забезпечувати нормальну економічну діяльність, а значить, і можливість Збройних Сил захищати країну стільки, скільки потрібно”, – підсумував Резніков.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини