У Харкові спалахнула пожежа в університеті Каразіна: студентів терміново евакуювали (фото і відео)

765

У Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна вдень 13 січня спалахнула пожежа. Студентів та співробітників терміново евакуювали з будівлі навчального закладу.

Як повідомляє ГУ ДСНС України у Харківській області, на місце прибули підрозділи рятувальників у підвищеному складі: 8 відділень на автоцистернах, автомобіль першої допомоги, автомобіль газодимозахисної служби та 4 автодрабини. Загальна кількість особового складу ДСНС – близько 50 рятувальників, – пише Оbozrevatel

На виклик прибуло близько 50 рятувальників

Рятувальники прибули у підвищеному складі

Задимлено було 5 поверхів.Спалах стався на другому поверсі в актовій залі головного корпусу університету за адресою проспект Незалежності, 6. У підсобному приміщенні горіли меблі та речі на площі 30 кв.м. Як зазначили рятувальники, їм вдалося не дати вогню поширитися за межі цього приміщення, а надто на приміщення актової зали, що знаходилась зверху.

Пожежа виникла у підсобному приміщенніПожежу ліквідували о 13:30

Постраждалих немає, всього евакуювали 300 людей. Причина пожежі встановлюється, але рятувальники поки що не відкидають варіант, що загоряння сталося через проводку. Пожежу локалізовано о 13:00, о 13:30 повністю ліквідовано. Сума заподіяних збитків наразі встановлюється.

 

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини