У Дніпрі попрощалися з 91-річною бабусею Лю, яка допомагала воїнам (фото)

1146

У вівторок, 27 жовтня, у Дніпрі відбулося прощання з волонтеркою Людмилою Твердохліб, яка допомагала українським бійцям із перших днів війни на Донбасі.

Пішла з життя найстаріша в Україні волонтерка – Людмила Савченко | Рубрика

З бабусею Лю попрощалися на території лікарні імені Мечникова, повідомляє Укрінформ. Церемонію відспівування провів військовий капелан отець Дмитро Поворотний.

Пішла з життя найстаріша в Україні волонтерка – Людмила Савченко | Рубрика

Пoмeрла найстарша волонтерка України – бабуся Людмила Савченко | Львів — місто натхнення

Волонтерка вирощувала в себе вдома квіти й овочі, продавала їх у центрі міста. Вторговані гроші вона передавала до госпіталю, де лікують поранених бійців, і на потреби української армії. Також вона розповсюджувала сувеніри та збирала гроші для “синочків” – так Людмила називала всіх воїнів.

“Вона застала Голодомор і Другу світову війну, і тому вважала, що потрібно допомагати тим, хто захищає мир. За її словами, її дід був кобзарем, продовжувачем роду козаків, він розповідав їй про героїчне минуле української нації та її героїв”, – йдеться в повідомленні.

Бабуся Лю часто приходила до центру допомоги військовослужбовцям на залізничному вокзалі Дніпра. Жінка перенесла інсульт і не змогла оговтатися після хвороби, але до останнього допомагала солдатам. Її поховали на кладовищі селища Ясне в Новокодацькому районі Дніпра.

У Дніпрі попрощалися з волонтеркою Людмилою Савченко.Відспівування провів військовий капелан.Прощення пройшло біля лікарні Мечникова.Волонтерка перенесла інсульт і довго хворіла.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини