У боях за Україну загинув заступник командира танкового батальйону з Тернопільщини

545

У боях із російськими окупаційними військами загинув 29-річний майор Дмитро Чечик із Тернопільської області. Він отримав не сумісне із життям поранення під час виконання бойового завдання 24 березня.

Боєць служив на посаді заступника командира танкового батальйону. Про це у Facebook повідомив міський голова Шумська Вадим Боярський, – пише OBOZREVATEL

Дмитро Чечик, 1994 року народження, був уродженцем села Ходаки Шумської громади Тернопільської області. У званні майора він захищав країну від російських окупантів на посаді заступника командира танкового батальйону.

Дмитра було призвано Кам’янець-Подільським військовим комісаріатом Хмельницької області й зараховано до списків особового складу військової частини ще з 2018 року.

Загиблий Герой був дбайливим сином, онуком та братом, надійним та справедливим побратимом. Також Дмитро щиро любив Україну та боровся за неї до останнього подиху.

“Невимовний біль охоплює серце… Загинув молодий, сповнений сил і мрій про майбутнє патріот, не замислюючись, вибрав військову професію для захисту рідної землі! Висловлюємо щирі співчуття рідним та друзям загиблого… Вічна Пам’ять та честь Герою”, – написав міський голова.

У боях за Україну загинув заступник командира танкового батальйону з Тернопільщини. Фото Героя

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини