У боях за Україну загинув засновник розвідзагону “Бешкетники Сірка” Іван Щеголов

809

Герой ще у 2016 році вступив до лав добровольчого батальйону ДУК.

На фронті загинув засновник розвідувального загону “Бешкетники Сірка” Іван Щеголов.

Про смерть воїна повідомив блогер Ігор Лачен, – пише ТСН.

Побратими Щеголова присвятили йому допис.

“Один із засновників нашої родини, найголовніший Бешкетник “Щегол” загинув. Він був одним із тих, хто йшов першим у бій, завжди вів за собою людей, ніколи його усмішка не сходила з його обличчя” – йдеться у дописі.

Щеголов ще у 2016 році вступив до лав добровольчого батальйону ДУК. Він протистояв окупантам він під командуванням Да Вінчі, першого добровольця України Дмитра Коцюбайла, який став першим Героєм України за життя.

“Щегол” – воїн найкращий з найкращих. Ти прийняв нас до себе як у сім’ю, бойовий командир, який вів за собою в бій людей, які, безсумнівно, підуть за тобою. Який біль тебе втратити, для країни це величезна втрата. Вальгалла відчинила свої ворота, тебе там зустрічають віддаючи салют. Завжди в серці”, – додали побратими.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Ivan Sirko (@beshketnyky_sirka_team)

Герой обіцяв, що помститься за всіх полеглих від російської навали. Крім того, зазначили, що родина та близькі “Щегола” завжди будуть його пам’ятати з усмішкою та вогнем в очах.

Додамо, “Бешкетники Сірка” – частина 92-ї окремої механізованої бригади імені кошового отамана Івана Сірка. Як зазначили у ГУР, “бешкетниками” вони себе назвали задовго до повномасштабного вторгнення.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини