У 1931 році українців було 81 МІЛЬЙОН! “Дякуємо” братньому совку! Всього за шість років зникло 55 мільйонів наших братів і сестер. Це втричі більше ніж у другу світову.

1260

Дорогі українці! Коли ви слухаєте багатонаціональний російський гумор з Комеді-Клаба, чи пісні Михайлова з Лепсом, пам’ятайте!

У 1931 році українців було 81 МІЛЬЙОН.

Уявляєте, у 1931 році у СРСР українців було більше, ніж росіян. Навіть без Галичини. Всього за шість років зникло 55 мільйонів наших братів і сестер. Це втричі більше ніж у другу світову. Така цифра – 81 мільйон, вказана у багатонакладній книзі “На велікой стройкє”, виданій 1931 року у Ленінграді. Такі ж дані по дані у першій радянській енциклопедії 1926 року.


Вже наступний перепис населення 1937 року вказує, що українців в СРСР залишилося всього 26 мільйонів. Можливо, хтось змінив п’яту графу. Але! Куди поділися усі інші? Куди?

Поїхали на концерт Ваєнги на той світ. Найбільше зло для України це віра в те, що росія нам сестра. В той час, як росія це голодна смерть у кокошнику і з заточеною як лезо косою.

Дорогі українці! Коли ви слухаєте багатонаціональний російський гумор з Комеді-Клаб, чи пісні Михайлова з Лепсом,…

Gepostet von Євген Юрійович Рибчинський am Sonntag, 10. Juni 2018

Джерело: Євген Рибчинський

Comments

comments