Турецький виробник презентував Bayraktar з українським двигуном

1345

Турецька військова компанія Bayrak Makina презентувала новий бойовий безпілотний літаючий апарат (БПЛА). Техніку з українським двигуном назвали Kızılelma (“червоне яблуко”).

Про це повідомляє компанія в Twitter, передає видання Букви.

MUIS (національну безпілотну бойову літальну систему) оснастять реактивним двигуном. Очікується, що БПЛА буде приземлятися на флагманський десантний корабель Туреччини TCG Anadolu, який будується. Планується, що судно стане першим в світі подібним авіамайданчиком для дронів.

“Bayraktar Kızılelma має крила. Вся родина разом проводить чудову неділю”, – йдеться у повідомленні.

БПЛА має високу робочу і злітну масу 5 500 кілограмів. За прогнозами він може перевозити 1,5 тонни вантажу та досягати швидкості до 800 км/год. Крім того, він зможе літати протягом п’яти годин.

Безпілотник будуть використовувати в багатоцільових операціях, можливо вже цього року. Зазначимо, що одна із провідних українських компаній “Івченко-Прогрес” підписала контракт з Baykar. Він передбачав закупівлю двигунів для нових безпілотників.

Турецька компанія відома Bayraktar TB2, який має тривалість польоту понад 12 годин. Цей апарат виконує розвідувальні місії, вражає ціли високоточними ракетами й бомбами та здатний підіймати в повітря вантаж до 55 кг.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини