Циганков заробив пенальті та допоміг “Жироні” врятуватися від поразки в матчі Примери (відео)

363

Команда українця претендує на місце в Лізі конференцій наступного сезону.

“Жирона” українського півзахисника Віктора Циганкова на виїзді зіграла внічию із “Сельтою” в матчі 36-го туру іспанської Ла Ліги – 1:1, пише ТСН

Господарі поля вийшли вперед наприкінці першого тайму зусиллями Карлеса Переса. Результативну атаку “Сельта” провела після втрати м’яча Циганковим.

У другій половині зустрічі “червоно-білі” зуміли відігратися. На 55-й хвилині Циганков красиво хитнув суперника в чужому карному майданчику та заробив пенальті. Крістіан Стуані зрівняв рахунок ударом з одинадцятиметрової позначки.

Зазначимо, Віктор вийшов у стартовому складі своєї команди та провів на полі весь поєдинок.

Огляд матчу

“Жирона” (49 очок) перебуває на восьмому місці в турнірній таблиці Ла Ліги. Команда Циганкова веде боротьбу за сьому сходинку (“Атлетик” Більбао, 50 балів + гра в запасі) та потрапляння до Ліги конференцій на наступний сезон.

“Сельта” (40 пунктів) піднялася на 14-ту позицію.

У наступному турі 28 травня “Жирона” прийматиме “Бетіс”, а “Сельта” на виїзді зіграє проти “Кадіса”.