«Ці маки – це дурість»: «слуга народу» назвав День примирення 8 травня фальшивкою

1718

Народний депутат від “Слуги народу” Максим Бужанський заявив, що не визнає День пам’яті і примирення 8 травня на честь всіх жертв Другої світової війни та вважає, що є тільки одне свято – День перемоги 9 травня.

Про це він сказав в ефірі телеканалу НАШ, – пише Сьогодні.ua.

Спочатку він назвав убогою національну політику України стосовно дати перемоги над нацизмом, а саме 8 травня, і розкритикував символіку.

“Я проти. Я кажу, що це дурість. Ці маки (символ Дня пам’яті і примирення) нічого не значать. Вони передрали фландрійські поля Першої світової війни. Вони нічого не значать для нас. Їм весь час хочеться щось чіпляти. Це махровий “совок”, який продають нашим громадянам”, – сказав Бужанський.

Він нагадав, що в Україні все ще існує державне свято День перемоги 9 травня.

“Для того, щоб його вкрасти, вам намагаються продати т.зв. День пам’яті і примирення 8 травня”, – сказав нардеп.

“Слуга народу” закликав українців відповісти самим собі на запитання, з ким потрібно примирятися: з нинішніми німцями українці не сварилися – вони нормальні люди, а з нацистами навряд чи українці миритимуться.

“Вам ні з ким примирятися. Ви з усіма, з ким потрібно було, – не сварилися. Це фальшива дата (8 травня) і сенс її існування тільки один – у вас хочуть вкрасти День перемоги”, – підкреслив Бужанський.

На уточнююче запитання, чи вважає він, що державна політика в цьому питанні фальшивка, “слуга народу” відповів однозначно: “Так. Я, народний депутат Максим Бужанський, кажу: державна політика України в цьому історичному питанні – це фальшивка”.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини