“Це станеться несподівано і всі все зрозуміють” – Резніков про контрнаступ

332

Міністр згодний, що очікування від операції дещо перегріті, адже “всі хочуть чергової перемоги”.

Міністр оборони Олексій Резніков заявив, що про початок контрнаступу одразу стане відомо з новинних зведень.

Про це він повідомив у інтерв’ю “РБК-Україна”, – пише ТСН.

Резніков сказав, що контрнаступ розпочнеться несподівано, адже в цьому й полягає сенс операцій на фронті.

“Я дуже сподіваюся, що це станеться несподівано і для вас теж. Тому що в цьому і сенс військової операції – ніхто не повинен знати, що вона почалася. Чим довше не знатиме ворог, тим більше ймовірності, що вона пройде успішно”, – пояснив очільник Міноборони.

Він також ствердно відповів на запитання про те, чи зрозуміють українці, що контрнаступ вже розпочався, із новинних зведень.

“Звичайно. Зараз же завдяки різним ресурсам, наприклад Deep State, які займаються OSINT, вже нічого не приховати. Плюс наші хлопці соціально та медійно активні. Залітаючи до чергового звільненого села, вони одразу роблять селфі, короткі стрими. І всі все розуміють”, – розповів Резніков.

Водночас він погоджується, що очікування від майбутньої контрнаступальної операції дещо перегріті, адже “всі хочуть чергової перемоги”. Перегрівають очікування і українське суспільство, і політикум, і Захід.

“Раніше не вірили у перемогу. Раніше хотіли, щоб Україна вижила хоч якось мінімально, щоб хоч якась частина України збереглася. А коли ЗСУ показали успіхи, всі стали вірити у перемогу – після Зміїного, після Київщини, Чернігівщини та Сумщини, після Харківщини, Херсона. Хочуть наступну перемогу. Це нормально, це емоції –очікування успіху”, – пояснив міністр.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини