“Це не тема для хайпу” – Володимир Зеленський опублікував відеозвернення

1247

Президент Володимир Зеленський висловив співчуття полеглим у падінні літака МАУ та пообіцяв детальне та незалежне розслідування.

Про це повідомляє Українська правда.

“Ранок 8 січня 2020 року став чорною сторінкою в історії і України, і всього світу.

Мої щирі співчуття родичам і близьким одинадцяти полеглих громадян України: Володимира Гапоненка, Олексія Наумкіна, Сергія Хоменка, Катерини Статнік, Ігоря Матькова, Марії Микитюк, Дениса Лихна, Валерії Овчарук, Юлії Сологуб, Олени Малахової та Ольги Кобюк.

Я також висловлюю співчуття родинам інших людей, які перебували у літаку. Відомо, що це громадяни Ірану, Канади, Швеції, Афганістану та Великої Британії.

За його словами, борт з українськими фахівцями, який вже прибув до Ірану, невдовзі вирушить на місце падіння літака. Українська сторона сподівається, що вказаних спеціалістів включать до роботи комісії по розслідуванню, зокрема до розшифровки “чорних скриньок”.

Результат пошуку зображень за запитом "зеленський звернення"

“І я прошу всіх утриматися від маніпуляцій, спекуляцій, теорій змови, поспішних категоричних оцінок і неперевірених версій”, – сказав Зеленський.

“Зрозуміло, що всі ми хочемо якнайшвидше дізнатися правду. Але в таких справах швидкість може заважати істині. Це не тема для хайпу, лайків у соцмережах, сенсацій та конспірологічних теорій. Нам потрібні терпіння, витримка та мудрість.”

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини