“Це дуже важливо”: Кличко дав Світолиній слушну пораду

1540

Зірка світового тенісу Еліна Світоліна поділилася спогадами, як свого часу отримала пораду від чемпіона світу з боксу Володимира Кличка. Двоє відомих українських спортсменів розмірковували про майбутнє.

26-річна уродженка Одеси розповіла в інтерв’ю сайту Gordonua про бесіди з боксером, які підштовхнули її до інвестування у бізнес та нерухомість, – пише Оbozrevatel.

Еліна Світоліна у своєї зірки у Києві.Еліна Світоліна взяла медаль Олімпійських ігор.

“Вова Кличко дав мені дуже хорошу пораду, ще коли я тільки відкривала свій фонд. Він мені дуже допоміг, сказавши, що до заходу кар’єри вже треба думати, чим займатися далі, й будувати плани. Мене це дуже зачепило. Я намагаюся влаштувати подушку після того, як закінчу з тенісом. Якщо раптом, наприклад, завтра у мене завершиться кар’єра, щоб був якийсь пасивний дохід, що мені приноситиме гроші. Для мене це дуже важливо, я спатиму спокійно”, – зізналася дівчина.

Світоліна та Володимир Кличко.

Поки що дружина французького тенісиста Гаеля Монфіса не вирішила, чим займеться після завершення кар’єри у спорті. Еліна розглядає варіант перейти на тренерську роботу – саме в Україні, бо “треба щось повертати”.

Світолін у формі збірної України з футболу.

Також не виключила, що професійно займатиметься темою здорового харчування. Нещодавно вона прослухала курс нутриціології в Канаді.Еліна та Володимир. Світоліна розповіла Гордону про похід у політику. Поки що Еліна не хоче йти у сферу, де мало що знає.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини