«Це було круто — відчути його потік енергії», — Катерина Бегу про виступ із Dan Balan

2085

Ця стильна 26-річна одеситка розвернула до себе всі тренерські крісла на «сліпих прослуховуваннях» Голосу країни-9, вразивши ліричним виконанням танцювального хіта гурту O-Zone — Dragostea Din Tei. На момент написання цього матеріалу, її виступ зібрав понад 5 млн переглядів YouTube.

В інтерв’ю 1plus1.ua Катерина Бегу розповіла, чим їй близький Dan Balan і якою вона хоче постати перед глядачами Голосу країни.

Після твого виступу Dan Balan вийшов на сцену і виконав із тобою свій хіт. Чи мріяла коли-небуть про таке?

Ніколи не замислювалася над цим. Але це було круто – відчути його потік енергії. Це щось приголомшуюче.

Я виконала пісню, яка відома на весь світ. І заспівала її з людино, яка створила цю композицію. Ці емоції неможливо передати словами. Це надихає працювати далі.

У тебе молдавське коріння…

Так, я народилася в невеликому селищі в Одеській області, в Новосілці. Я там вчилась у школі на молдавській мові. А потім поїхала навчатися до Одеси. Тому я чудово розумію, про що співає Дан.

Чому обрала пісню Dragostea Din Tei?

Ця пісня з мого дитинства. Для мне вона не така весела, як здається. Вона про несвідоме розставання. Тому вирішила презентувати власне бачення цієї композиції.

Якою бачиш себе на сцені Голосу?

Хочеться провокувати себе та експериментувати. І для мне це буде щось нове, і публіці буде цікаво.

Чим займаєшся по життю?

Маю музичний бенд в Одесі. Співаю кавери, але перебуваю в пошуку людей, які можуть зрозуміти музику, яку я пишу сама. Я би дуже хотіла показати свої пісні Дану.

Виступ Катерини Бегу на Голосі країни-9:

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини