Українські бійці на передовій привітали жінок з нагоди 8 березня: зворушливе відео

260

Сучасна жінка України – уособлення краси, кохання та материнства. Та сьогодні українські жінки не лише опікуються родинами, але й стоять на захисті Батьківщини – в одному строю разом із чоловіками.

Про це розповів командувач об’єднаних сил Сергій Наєв у привітальному пості на сторінці прес-служби ООС у Facebook з нагоди Міжнародного дня прав жінок і миру 8 березня, пише 24 канал.

“У суворих умовах війни нашим красуням довелося змінити стильні підбори на берці, вишукані сукні на бушлати, а теплі домівки – на холодні бліндажі та казарми”, – йдеться у повідомленні.

При цьому жінки на “відмінно” виконують найскладніші завдання, у тому числі в умовах бойових дій. Їхня енергетика, витримка, розум, краса та емоційність надихають і чоловіків – на саморозвиток та досягнення успіхів.

Зворушливе відеопривітання від бійців ЗСУ для жінок України – у віршах:

Привітання Командувача об’єднаних сил з нагоди Міжнародного дня прав жінок і миру 8 березня#ООС #операція_ОСДорогі наші жінки! Щиро вітаю вас із Міжнародним жіночим днем 8 березня! Сучасна жінка України є уособленням краси, кохання та материнства. Сьогодні наші жінки не тільки є берегинями родинного спокою, але й стоять на захисті Батьківщини в одному строю разом із чоловіками. В суворих умовах бойових дій нашим красуням довелось змінити стильні підбори на берці, вишукані сукні на бушлати, теплі домівки на холодні бліндажі та казарми. Зазначаю, що жінки на "відмінно" здатні виконувати найскладніші завдання. В тих військових підрозділах, де вони проходять службу, рівень дисциплінованості та відповідальності за результат роботи є високими. Енергетика, витримка, розум, краса та емоційність надихає і нас, чоловіків, на розвиток та успіх.Я схиляю голову перед матерями, дружинами, доньками наших захисників, які чекають на своїх рідних вдома. Час очікування обернеться поверненням чоловіків додому і в країні настане мир.Воїни, які віддали своє життя заради Батьківщини, навіки залишаться в пам’яті народу та наших серцях.Висловлюю слова вдячності кожній жінці України. Ви для нас є символом кохання і перемоги. Об’єднані сили продовжують набирати спроможностей задля спільної перемоги та обов'язково повернуть в країну мир. Раз і назавжди. Заради любові, родинного затишку, материнства і продовження роду. Українського козацького роду.Разом до перемоги!Слава Україні!

Gepostet von Операція об'єднаних сил / Joint Forces Operation am Donnerstag, 7. März 2019

Наєв підсумував привітання такими словами: “Висловлюю слова вдячності кожній жінці України. Ви для нас є символом кохання і перемоги. Об’єднані сили обов’язково повернуть у країну мир. Раз і назавжди. Заради любові, родинного затишку, материнства і продовження роду. Слава Україні!”