“Це була провокація”: Епіфаній розповів, що в день його служби в Лаврі на могилі Володимира спалили два білих клобykи

8861

Голова Православної церкви України митрополит Епіфаній прокоментував подію, що трапилася під його різдвяної служби в Успенському соборі Києво-Печерської лаври на могилі митрополита Володимира. Там невідомі спалили два білих клобуки.

Про це Предстоятель ПЦУ розповів в інтерв’ю “Суспільному”. Клобук – це спеціальний головний убір, який зазвичай носять митрополити. Епіфаній зазначив, що поставився до такої витівки байдуже і назвав її “незрозумілою провокацією”, – пише OBOZREVATEL.

Він наголосив, що ворог намагається будь-яким способом стримати процеси, які зараз відбуваються в українському суспільстві, зокрема налякати і довести, що це суперечить православному вченню. Бачити такі речі у православній святині для Епіфанія просто дивно.

“Це більше схоже на шаманізм, а не на православні традиції. Але слід очікувати певних провокацій з боку тих, хто хоче утримати і законсервувати ситуацію, яка була до 24 лютого”, – вважає Предстоятель ПЦУ.

Нагадаємо: 7 січня митрополит Епіфаній звершив богослужіння з нагоди Різдва Христового в Успенському соборі Києва. Це була перша в історії літургія предстоятеля автокефальної ПЦУ в Києво-Печерській лаврі.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини