«Треба діяти!»: Тимошенко закликає Зеленського зв’язатися за 24 години з усіма європейськими лідерами

3398
Тимошенко

Фізичне повернення російської делегації у зал ПАРЄ відкладено на 24 години. Цей час треба використати з користю, вважає Юлія Тимошенко.

Про це вона написала у Facebook. Протягом доби Президент України має зв’язатися з європейськими лідерами і переконати їх змінити свою позицію щодо повернення Росії у ПАРЄ, – вважає Тимошенко.

“Рішення ПАРЄ про повернення Росії. Завдяки надзвичайним зусиллям української та грузинської делегацій питання фізичного повернення російської делегації у сесійну залу відкладено ще на 24 години. В України є доба, кожну хвилину якої треба використати для активних дипломатичних дій. Головна відповідальність зараз лягає на нового президента України. За 24 години йому треба телефоном зв’язатися з усіма ключовими лідерами Європи та знайти аргументи і докази, які переконають їх не робити цей крок. Я також пропоную президенту скликати на термінові консультації керівників парламенту і парламентських фракцій, уряду, МЗС, РНБО для вироблення скоординованої стратегії подальших спільних дій.”

Роксоляна Панич, для Україна Неймовірна

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини