ТОП -14 мобільних додатків у Львові

2905

Сьогодні у Львові за допомогою смартфону можна забронювати столик у ресторанs, дізнатися коли приїде автобус, і навіть — написати звернення у міськраду. VG Львів підготував для Вас огляд найзручніших додатків, які стануть в нагоді кожному туристу чи львів’янину.

Львів Гід-путівник

Гід-путівник Lviv2Go містить багато інформації про Львів, а також карти, цікаві місця та описи закладів.

Встановити: iTunes (iOS)

Мобільний додаток для звернень у Львівську міську раду

На ресурсі “Google play” є мобільний додаток, який дозволить відправляти електронні звернення у Львівську міськраду з телефону.

Всі звернення потрапляють на “Гарячу лінію міста”, яка працює цілодобово. А при вашій згоді звернення буде опубліковане на цьому сайті, що дозволить знайти однодумців.

Встановити: Play Market (Android)

Карта Львова офлайн

Якщо поруч немає Wi-Fi, на телефоні закінчився мобільний інтернет, а вам потрібно знайти певну адресу, то тоді у нагоді стане мобільний додаток “Карта Львова офлайн”. Програма працює без підключення до Інтернету і визначає ваше місце розташування за допомогою GPS.

Востаннє програму оновлювали кілька місяців тому.

Встановити: Play Market (Android)

Mobile Guide

“Mobile Guide” — це універсальний мобільний довідник для миттєвого пошуку інформації про всі підприємства, організації та місця відпочинку Львова.

Буквально в кілька кліків ви отримаєте інформацію про установи і підприємства: кінотеатри, ресторани, піцерії, кафе, автосервіси, аптеки, лікувальні установи, клуби і багато іншого.

Встановити: iTunes (iOS), Play Market (Android)

Туристичний путівник Львівщини

Ця програма містить корисну інформацію про основні туристичні об’єкти, маршрути, а також туристичну інфраструктуру Львівської області.

Крім того, за допомогою додатку користувач має можливість не тільки прочитати інформацію про туристичний об’єкт чи маршрут, але і побачити його місце розташування на карті, а також візуально ознайомитись, відкривши галерею фотографій.

Встановити: Play Market (Android)

Афіша Львова

Афіша Львова — це програма, яка надає Вам інформацію про цікаві події, які відбуватимуться у місті Лева, і інформацію про заклади, що розташовані на території міста.

Встановити: Play Market (Android)

Львівський транспорт онлайн

“Львівський транспорт Онлайн” — це мобільний додаток, завдяки якому можна слідкувати за рухом комунальних автобусів, трамваїв та тролейбусів у режимі реального часу. Також він показуватиме обраний користувачем маршрут, зупинки та розташування транспорту. Таким чином, обравши на карті зупинку, можна побачити, за який час той чи інший транспорт туди прибуде. Проте додаток працює лише за умови постійного доступу до інтернету.

Встановити: Play Market (Android)

Lviv Travel Places

Тут зібрана інформація про цікаві місця та пам’ятки Львова. Програма зручна у використанні — Ви обираєте об’єкт, який Вас цікавить, а програма надає про нього повну інформацію разом із фотографіями.

Окрім цього, додаток пропонує сформувати оптимальний маршрут, як пройти до об’єкту (пішки, громадським транспортом чи автівкою).

Встановити: iTunes
(iOS)

Яндекс. Місто

За допомогою програми “Яндекс.Місто” користувачі можуть знайти будь-яке потрібне місце, хай то ресторан, кінотеатр, готель або аптека. “Яндекс.Місто” вміє шукати організації за популярністю, розташуванням та іншими параметрами.

Для кожної з них вони свої. Це дозволяє знайти, наприклад, найближчі салони краси із солярієм або п’ятизіркові готелі. Відшукати заклад можна як на карті, так і в каталозі із понад 600 категоріями:від дитсадків до тату-салонів.

Встановити: Play Market (Android)

Granica

Мобільний додаток створений для відслідковування черг на польсько-українському кордоні.

Польські митники підготували безкоштовний додаток для мобільних пристроїв, який буде корисним для людей, які перетинають кордон, особливо водіїв вантажівок, що перетинатимуть східні кордони Польщі.

Додаток під назвою “Granica” надає інформацію про поточну ситуацію на польських прикордонних переходах з Україною, Росією та Білоруссю. Зокрема, використовуючи додаток можна дізнатися довжину черг та середній час очікування, повідомляє видання wirtualnemedia.pl.

Встановити: iTunes (iOS)

Львів city guide

Мобільний додаток надає можливість дізнаватися про всі події та новини у місті, як провести вільний час, подивитися афішу кіно, концертів, клубів, театрів і виставок у своєму телефоні в зручному вигляді.

Також він дозволяє в будь-який момент знайти магазин, який вас цікавить, спортивний зал або аптеку. Більш того, додаток автоматично визначає ваші координати (по GPS або Wi -Fi) і по вашому запиту надасть перелік найближчих до вас об’єктів і покаже на карті, де їх знайти.

Встановити: Play Market (Android)

Ревізор

Додаток, який пропонує Вам карту України з усіма перевіреними “Ревізором” закладами. Це означає, що ви легко зможете: вибрати найкращий ресторан, кафе, готель в Україні, подивитися відео про те, як проходила перевірка, дізнатися, яку оцінку отримав заклад і чи є у нього табличка “Ревізора”, а також поставити закладу власну оцінку.

Встановити: iTunes (iOS), Play Market (Android)

БанкоМап Україна

Програма, що допоможе знайти “свій” банкомат. Ця програма знає майже усі банкомати усіх мереж банків, може фільтрувати банкомати по мережам (Радіус, Атмофсера и т.п.).

Встановити: iTunes (iOS)

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини