The Sun написала про українських жінок-військових, які захопили соцмережі, й назвала їх “м’якою силою ЗСУ”

1209

Британські журналісти захопилися красою українських жінок-військовослужбовиць. Вони назвали їх “м’якою силою ЗСУ” в прагненні виграти в тому числі і пропагандистську війну України з Росією.

Враження були засновані на десятках роликів у соцмережах, де стали вірусними кадри з військовими українками, які танцюють, розважаються у казармах чи тримають у “наманікюрених” руках кулі, при цьому зізнаючись у любові до рідної країни. Про це написав старший іноземний репортер газети The Sun у Лондоні Ентоні Блер, – пише Оbozrevatel

У своєму матеріалі журналіст розповідає: як правило, в українській мережі поширені ролики, де танцюють або співають солдати, але в деяких також постають жінки-військовослужбовиці, які розбирають і збирають зброю.

Українки-військовослужбовиці.

Наприклад, в одному ролику жінки у військовій формі позують на камеру під час тренувань у лісі або, розважаючись, показують свої військові “апартаменти” у казармах.

Жінки-солдатки діляться фотографіями.

В іншому відео група дівчат, одягнених у військову форму з українським прапором та військовими відзнаками, співає. На деяких військовослужбовиці, у повному обмундируванні та з макіяжем, “сексуально танцюють”. Такі відеоролики журналіст назвав гламурними.

В Україні жінок поставлять на військовий облік.

Діляться українки й короткими кадрами з військових тренувань. Або викладають фото, на яких військова тримає кулі у руці з нафарбованими нігтями на тлі великого автомата.

Жінка-солдатка тримає у "наманікюреній" руці гільзи від боєприпасів.

Як зазначає Блер, такі кадри набирають сотні лайків і додають тисячі підписників гламурним й одночасно мужнім власницям акаунтів. Але окрім фото й відео журналіст захоплюється також тим, що українські жінки-військові пишуть у біографії до облікового запису в соцмережі: “Дівчина з камуфляжним серцем”, “Україна понад усе” та тощо.

Жінки-військові позують зі зброєю.
“Кліп українського спецназівця Олександра Колими, який танцює під трек Queen of the Night Вітні Х’юстон, нещодавно став вірусним. Коментарі в мережі вихваляють незламність українського духу і висловлюють віру в те, що Україна обов’язково переможе з таким ставленням до цього. А відео та фотографії з жінками-військовими, схоже, служать Україні як м’яка сила і теж отримують захоплені відгуки в ЗМІ”, – підкреслює журналіст The Sun.

На його думку, це стало особливо актуальним після того, як у нашій країні розширили перелік професій для жінок, яких поставлять на військовий облік.

Військова прицілюється з пістолета.

Відео під хештегом "військові дівчата" набрало тисячі лайків.

Українська військовослужбовиця позує з гвинтівкою.

Гламурна українська військова танцює у формі.

Українки-військовослужбовиці часто позують у відеороликах.

Британські журналісти назвали українських жінок-військовослужбовців "м'якою силою ЗСУ".

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини