Тернопіль протестуватиме у суді проти “сталінської політики” і карантинних обмежень

1108

Тернопіль, Івано-Франківськ та деякі інші міста подали до Окружного адміністративного суду Києва позов на уряд. Вимагають скасувати “незаконні” карантинні обмеження.

“Тернопіль підтримує судовий позов Івано-Франківська та інших міст до уряду з вимогою скасувати незаконні обмеження, що суперечать Конституції України”, – заявляє мер Тернополя Сергій Надал у Facebook, – пише Газета.юа

Вважає, що уряд хоче загнати захід України в блокаду.

“Мені видається, що в уряді з’явилися нові “постишеві” та “кагановичі”. Вони хочуть загнати у блокаду західну Україну, бо та відстоює українську мову, висловлює протест проти злочинного здорожчання газу, електрики. Вони діють тими ж методами, що і продзагони під час Голодомору 33 року, коли комуністи оточували села, забираючи останні хлібні крихти, відбираючи засоби виробництва і зрештою голодомором вбили мільйони українців лише тому, що ті хотіли залишатися українцями. Звертаюсь до послідовників “сталінської політики” – українці будуть захищатися. Ми вміємо це робити. Ми не дозволимо нас знову нищити – свідомо, чи внаслідок злочинної професійної непридатності”, – обурюється Надал.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини