Таран зустрівся з курсантками і пообіцяв вдосконалити взуття на підборах

797

На тлі скандалу через взуття на підборах, яке мають взути на парад жінки-військовослужбовці, міністр оборони Андрій Таран зустрівся із курсантками Військового інституту КНУ імені Тараса Шевченка, які візьмуть участь в урочистостях до 30-ї річниці Дня Незалежності України. Він вислухав побажання та пропозиції дівчат щодо розв’язання ситуації, яка склалася.

Нагадаємо, що після пробного тренування виявилося, що у туфлях зразка 2017-го року незручно марширувати. Тож, порадившись із курсантками, міністр наказав розглянути можливість закупівлі нових вдосконалених моделей спеціально до параду, повідомили у пресслужбі Міноборони, пише Обозреватель

“У разі позитивного досвіду використання цієї партії, буде опрацьовано питання закупівлі такої моделі для всього особового складу військовослужбовців-жінок”, – додав Таран.

Міністр зустрівся з курсантками.

Водночас з’явилася й відповідь на запитання, чому дівчата не можуть взути берці. Стало відомо, що раніше було ухвалено рішення, згідно з яким усі військові навчальні заклади йтимуть саме в парадному однострої. Берці ж є елементом польової форми, у якій маршируватимуть бойові частини ЗСУ.У міністерстві розглянуть можливість закупівлі нових моделей взуття.

“Керівництво вищого військово-навчального закладу проводило серед курсанток опитування, 99% учасниць якого висловились, щоб іти в парадній формі”, – зазначив міністр.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини