“Такі персонажі завжди “здуваються”” – Анастасія Приходько про Сергія Притулу на виборах мера

1041

Українська співачка і громадський діяч Анастасія Приходько висловилася про шоумена Сергія Притулу, який балотується в мери Києва і заявила, що зірки часто “здуваються” в політиці.

Водночас Приходько зазначила, що не впевнена в його успіху, так як у партії “Голос”, від якої Притула балотується, немає лідера. Про це співачка розповіла під час прямого ефіру на особистій сторінці у Facebook, – пише obozrevatel.

“Притула – молодець, старається… Не знаю, що з цього вийде, щиро бажаю йому удачі, хороший хлопець. Він робить кроки, пішов із “Вар’ятів”, я схоже вже проходила. Але ми не про те, нехай старається. Суть у такому: коли заходиш до парламенту, ти хочеш щось зробити, щось втілити, щось обіцяєш людям. Але чомусь усі нічого з цього не роблять… Чому так? Просто їм усім потрібен лідер”, – зазначила співачка.

Анастасія Приходько висловилася про зірок у політиці.

Вона також додала, що Притула балотується в мери Києва від партії “Голос”, а її лідер Святослав Вакарчук раніше склав мандат. На думку Приходько, Вакарчук – прекрасний музикант, проте в політиці він теж “здувся”.

“Вакарчук – хороший композитор, прекрасний виконавець, і пісні у нього відмінні. І все добре у людини в плані музичної творчості, він – обличчя української музики, це факт. Але я про інше. Ось так здутися в політиці! Зараз фракція “Голос” покинута, вона без лідера. Взяти кожну з фракцій – ні у кого немає лідера, тільки вибірково щось говорять і роблять. А потім ми бачимо, як такі персонажі тактовно здуваються. Зараз починаються місцеві вибори і починається мишача метушня… Просто тому, що це все нецікаво. Немає інтересу, все одне і те ж”, – висловилася Анастасія.

Співачка наголосила, що не планує голосувати на виборах мера, так як більше не хоче надто перейматися політикою.

“Я кожен раз собі кажу: все, Настя, зберися з думками і перестань думати про політику. Не треба тобі це. Нічого не зміниться, що б ти не говорила – ніхто не прислухається… Проблема в тому, що кожен говорить, що потрібно зробити, і нах*іна не робить… Я на ці вибори не піду, не буду нікого підтримувати”, – підсумувала артистка.