Синевир внесли до спадщини ЮНЕСКО

1977
Міністерство екології представить нові ділянки букових лісів і старовікових лісів Карпат, які увійшли до складу Всесвітньої природної спадщини ЮНЕСКО

Про це повідомляється на офіційному сайті відомства, пише Укрінформ.

“Мова про ділянки, що охороняються, в національних природних парках “Зачарований край”, “Синевир” та “Подільські Товтри” та природних заповідниках “Ґорґани” й “Розточчя”, – йдеться в публікації.

В межах урочистої презентації, яка відбудеться на базі Карпатського біосферного заповідника, представники міністерства вручать організаціям, які відповідальні за збереження цих ділянок, відповідні сертифікати.

Варто зазначити, що природний об’єкт всесвітньої спадщини ЮНЕСКО щодо збереження букових пралісів був створений 2007 року й містив лише ділянки України, що охороняються в Карпатському біосферному заповіднику, Ужанському національному природному парку та Словаччині. У 2011 році до нього приєднано ділянки з Німеччини, а 7 липня 2017-го додатково включено 63 ділянки букових лісів і старовікових лісів з 10 європейських країн. Серед останніх є 9 українських ділянок, що охороняються в національних природних парках “Синевир”, “Зачарований край” і “Подільські Товтри” та природних заповідниках “Ґорґани” і “Розточчя”.

Джерело: zakarpatpost.net

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини