Нагадує про жахи війни: у Нью-Йорку на виставці представили гільзовий портрет Путіна

1932

Інсталяція символізує російську агресію в Україні.

У Нью-Йорку на одній із виставок відкрилася інсталяція української художниці та активістки Дарії Марченко та асистента Денієла Гріна “П’ять елементів війни”. Серед робіт – величезний портрет президента Росії, створений з гільз від патронів. Про це пише ТСН.

Інсталяція складається з таких робіт, як “Обличчя війни”, “Мозок війни”, “Плоть війни”, “Серце війни” і “Честь”. Художники зобразили обличчям війни президента Російської Федерації Володимира Путіна, агресія якого призвела до конфліктів на Донбасі та анексії Криму.

“Портрет” представляє широкий спектр емоцій: від підкреслення розвитку соціально-політичних складнощів, російської пропаганди і брехні, породжених конфліктом – до загальних рис людської природи під час війни”, – йдеться в описі від Українського інституту Америки.

За задумом творців, інсталяція має стати “тверезим нагадуванням про жахи війни”, передає CNN.

Дарія Марченко родом із Києва. Тут вона завершила Київський національний університет технологій та дизайну, а роботи її виставлялися на виставках Західної Європи, Близького Сходу, в Україні. Вона також відома, як правозахисниця громадського мистецтва в Україні. Вона також займалася створенням фресок інтер’єру та оздобленням зовнішніх поверхонь будівель у більш ніж 30 країнах світу.

Асистент Дарії Деніел Грін також народився в Україні. Він отримав в Україні вищу освіту і був членом Професійного союзу художників.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини