“Сидить під столом, накрився і трясеться. Треба вагон памперсів”: Ляшко про Вакарчука

552
вакарчук

Олег Ляшко заявив, що він у 2014 році у Криму врятував Вакарчука від бойовиків.

Про це Ляшко заявив в інтерв’ю “Vласть vs Vлащенко”. – пише Вголос

“8 березня 2014 року. Сімферополь. Окупований Крим. Заблокований аеропорт. Я, Андрій Лозовий, наш фотограф Осман Карімов, мій охоронець Сергій. Ми вчотирьох прилітаємо у Крим. Якраз тоді блокували військові частини”, – заявив він.

За словами нардепа, в аеропорту його зустріли кримські татари і помічник.

“Я вже вийшов з аеропорту, мене ніхто не помічає, мене оточили наші люди. І хтось мені підказує, що в аеропорту сидить заблокований Вакарчук. Вони його не випустили. По-моєму, Лозовий чи хто мені сказав… Ми вже збиралися їхати. Я – назад, звільняти Вакарчука. Я, Лозовий, Осман. Ми всі – назад. У віп-залі знаходимо в кімнаті Вакарчука. Сидить під столом якийсь пацан, прикрившись”, – сказав він.

На думку Ляшка, Вакарчук був в істериці і нібито кричав “ой-йой, це не я, я не з вами, я ні при чому, що ви хочете” і “не трогайте мене”.

“Сидить під столом. Я говорю: під столом – щоб я провалився на цьому стільці, якщо це неправда. У мене є свідки і Господь Бог. Ось сидить під столом людина, яка втратила адекватність, якій треба привезти вагон памперсів, яка в істериці б’ється… Ви доручите долю своєї країни людині, яка боягуз? Я – ні. От для мене ця історія показала про Вакарчука все”, – підсумував він.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини