Azur Air Ukraine осінню полетить на Кубу

231

Гендиректор Azur Air Ukraine Карен Антонов анонсував запуск рейсів авіакомпанії в курортне місто Варадеро на острові Куба спільно в туроператором ANEX Tour.

Згідно з даними системи бронювання туроператора, польоти будуть виконуватися з Києва з 25 жовтня 2019 року по 10 квітня 2020 року один раз в 10 днів. Про це повідомляє avianews.

Azur Air Ukraine вже подала до Державіаслужби заявку на отримання прав на виконання регулярних рейсів Київ-Варадеро з 1 липня 2019 року зі частотою два рази на тиждень. Запит авіакомпанії комісія регулятора розгляне на своєму засіданні 27 червня.

Також авіакомпанія попросила надати їй можливість здійснювати регулярні рейси з Одеси в Даламан, Бодрум, зі Львова в Бондрум, з Харкова в Бодрум, Анталью, з Києва в Ла-Роману і Бангкок.

У парку Azur Air Ukraine є кілька Boeing 767-300ER, дальність яких дозволяє здійснювати польоти з Києва на Кубу без виконання проміжної посадки на дозаправку.

Взлет Boeing 767-300ER Azur Air Ukraine

В даний момент пряме авіасполучення між Україною і Кубою відсутня. З міст України на острів Свободи можна долелеть з однією пересадкою в великих хабів аеропортах Європи.