Світоліна здолала другу поспіль росіянку та вийшла до чвертьфіналу турніру в Римі

1605

Жертвою української тенісистки стала досвідчена Світлана Кузнєцова.

Перша ракетка України Еліна Світоліна в 1/8 фіналу турніру WTA в Римі обіграла росіянку Світлану Кузнєцову та вийшла до наступної стадії, передає ТСН.

Українська тенісистка розібралася з суперницею за два сети. Матч тривав 1 годину 56 хвилин і завершився перемогою Світоліної з рахунком 7:6 (6), 6:4.

Зазначимо, що в попередньому раунді турніру в Римі Світоліна розібралася з іншою представницею Росії Анастасією Павлюченковою.

У чвертьфіналі Еліна зустрінеться з переможницею пари Полона Херцог (Словенія) – Маркета Вондроушова (Чехія).

Для Еліни це перший офіційний турнір після відновлення тенісного сезону. Вона ставала переможницею змагань у столиці Італії в 2017 і 2018 роках.

Раніше до чвертьфіналу змагань в Римі не змогла пробитися друга ракетка України Даяна Ястремська – в 1/8 фіналу вона з боєм поступилася другій ракетці світу румунці Сімоні Халеп – 5:7, 4:6.