Світоліна вийшла у чвертьфінал престижного турніру в Індіан-Веллсі

950

Перша ракетка України Еліна Світоліна у нервовому тригодинному матчі четвертого кола турніру серії Premier Mandatory в Індіан-Веллсі обіграла австралійку Ешлі Барті.

Про це повідомляє портал “Большой теннис Украины”.

У найдовшому поєдинку цього сезону, який тривав 3 години 12 хвилин, Еліна перемогла з рахунком 7:6, 5:7, 6:4.

“У першому сеті Світоліна не захистила свою подачу за рахунку 5:4, після чого відіграла сетбол на шляху до тай-брейку. На тай-брейку наша тенісистка програвала 3:6, але зуміла вирвати перемогу у партії (10:8)”, – йдеться у повідомленні.

У другому сеті Еліна вела 5:3, але не зуміла реалізувати два матчболи – Барті виграла чотири гейми поспіль та перевала гру у третю партію.

Зазначається, що на початку третього сету перша ракетка Україна програла гейм на своїй подачі та взяла медичну перерву за рахунку 1:2. Після цього Світоліна перехопила ініціативу та з п’ятого матчбола завершила поєдинок на свою користь.

Українка вперше зіграє в 1/4 фіналу турніру в Індіан-Веллсі.

Наступною суперницею Еліни стане 61-ша ракетка світу, чешка Маркета Вондроушова (рахунок особистих зустрічей 2-0).