“Свідомість мухи”: промоутер Усика несподівано прокоментував скандал із прапором Ломаченка

3156

Вихід Василя Ломаченка із прапором Білгород-Дністровського замість українського після бою з Річардом Коммі навряд чи сильно вдарить по його репутації у рідній країні. Незважаючи на скандал, який спричинив вчинок колишнього чемпіона світу у легкій вазі. Так вважає один із провідних промоутерів України та Європи Олександр Красюк.

Генеральний директор K2, який веде справи Олександра Усіка та Дениса Берінчика, розповів OBOZREVATEL, чи зміниться ставлення до Ломаченка в Україні після скандальної історії у Нью-Йорку.

Василь із прапором Білгорода-Дністровського

“Репутаційний удар по Васі в Україні? У нього тут завжди були “за” та “проти”. Думаю, що це не сильно поміняє ставлення до нього. Ті, хто люблять боксера, продовжуватимуть його любити, а ті, хто його ненавидять, шукають причину.

Знаєте, існує два типи свідомості – свідомість бджоли та свідомість мухи. Бджола завжди летить на квіточку і харчується пилком, а муха харчується… чимось іншим. Але вони всі існують у одній і тій самій реальності”, – зазначив Красюк.

Денис Беринчик та Олександр Красюк.

“Засуджувати Ломаченка? За що засуджувати? Ну, вийшов він із прапором рідного міста. Не знаю, чи є сенс засуджувати людину у такій ситуації. Я до цього дуже нейтрально ставлюся.

Я здивувався, що не побачив там прапор України лише тому, що це звична історія. Ну, а він вийшов за межі звичного”.

Ломаченко після перемоги над Коммі.

 

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини