Суддів Київського апеляційного суду викрили на хабарництві: дали дозвіл на їх арешт

442

Вища рада правосуддя дала дозвіл на арешт 4 суддів Київського апеляційного суду, які підозрюються в отриманні хабаря у розмірі 35 тисяч доларів. Мовиться про В’ячеслава Дзюбіна, Ігоря Паленика, Віктора Глиняного та Юрія Сливу.

Відповідне рішення Вища рада правосуддя оголосила на засіданні 4 грудня. До слова, судді Київського апеляційного суду не визнають своєї провини й заперечують, що отримували хабар, – пише 24 канал.

Яке рішення ухвалила Вища рада правосуддя

​​Вищезгаданих суддів підозрюють в отриманні хабаря за зняття арешту з 2 літаків української авіакомпанії “Константа”. До слова, одне з повітряних суден використовувала компані “Мотор Січ”, президента якої – В’ячеслава Богуслаєва – підозрюють у колабораціонізмі та сприянні державі-агресору.

Як заявляла сторона звинувачення, суддя Київського апеляційного суду Дзюбін став посередником у корупційній схемі, а інші троє суддів – ухвалювали необхідне рішення.

Вища рада правосуддя на засіданні розглянула усі матеріали справи й дозволила заарештувати 4 суддів, які підозрюються в отриманні хабаря. Відповідне рішення ухвалили усі 15 членів Вищої ради правосуддя із 15 присутніх.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини