Суддю Бортницьку, яка наклала арешт на майно Порошенка, внесли в базу “Миротворця”

1069

У “Миротворці” пояснюють, Бортницька є співучасницею злочинів із фабрикації кримінальних справ стосовно свідомо невинних осіб.

Суддя Печерського суду Віта Бортницька, яка ухвалила рішення про арешт майна п’ятого президента Петра Порошенка, внесена в базу Центру “Миротворець” за “усвідомлені дії, спрямовані на руйнування судової системи України шляхом її дискредитації та підриву довіри до неї”, передає 5 канал.

Центр “Миротворець” просить правоохоронні органи розглядати публікацію на сайті щодо Бортницької як заяву про скоєння нею усвідомлених діянь проти національної безпеки України, миру, безпеки людства та міжнародного правопорядку, а також інших правопорушень.

Як мовиться в поясненні “Миротворця”, Бортницька є співучасницею злочинів із фабрикації кримінальних справ стосовно свідомо невинних осіб. Зокрема, йдеться про участь у фабрикації так званої “справи про держзраду Порошенка”, арешт майна та телерадіокомпаній (Порошенку не належать) під свідомо сфабрикованим ДБР приводом.

“Миротворець” також нагадує, що Вища рада правосуддя у листопаді 2019 року ухвалювала рішення про притягнення судді Печерського районного суду міста Києва Бортницької до дисциплінарної відповідальності через незаконну відмову у доступі до правосуддя, істотне порушення норм процесуального права під час здійснення правосуддя, що унеможливило реалізацію учасниками судового процесу наданих їм процесуальних прав та виконання процесуальних обов’язків.

Зокрема, суддя Бортницька без мотивації відмовляла у зміні запобіжного заходу Андрію Антоненку, а також відмовляла його адвокатам у доступі до результатів експертиз у справі.

У грудні 2019 р. Бортницька закрила кримінальне провадження за звинуваченням колишніх народних депутатів фракції “Партія регіонів” Олександра Єфремова, Сергія Гордієнка та Олександра Стояна в організації ухвалення “диктаторських законів” 16 січня 2014 року.

Як відомо, суддя Печерського суду Бортницька 2020 року захистила дисертацію під керівництвом заступника керівника Офісу президента Олега Татарова.

У 2013 році вона відправляла за ґрати учасників Євромайдану. У 2019 році Громадська рада доброчесності (ГРД) оприлюднила висновок про невідповідність Віти Бортницької критеріям доброчесності та професійної етики.

Олег Татаров, який в Офісі президента курує правоохоронний блок, з 2011 року був заступником начальника головного слідчого управління Міністерства внутрішніх справ, під час подій Революції Гідності відстоював позицію МВС щодо затримань і арештів десятків учасників Революції Гідності, заявляв, що міліція не застосовувала сили та спецзасоби, переконував міжнародних партнерів, що майданівці “самі себе стріляють і нападають на співробітників спецпідрозділу “Беркут”.

Після втечі Януковича Татаров почав займатися адвокатською практикою. Як адвокат Татаров представляв інтереси колишнього заступника голови Адміністрації президента часів Віктора Януковича Андрія Портнова, який повернувся в Україну після перемоги на виборах Зеленського.

У квітні 2020 року, коли з’явилась інформація про наміри призначити Татарова заступником керівника Офісу президента, “Ініціативна група постраждалих/поранених на Майдані” закликала президента Зеленського відмовитись від цього призначення. Попри це він підписав Указ про призначення Татарова в ОП.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини