“Суд визнав, що на Стерненка ніхто не нападав, він вчинив умисне вбивство” – Портнов

2277

Юрист Андрій Портнов повідомив, що Київський апеляційний суд визнав протиправною підозру про вчинення злочину, що була вручена посмертно Івану Кузнєцову, якого зарізав праворадикал Сергій Стерненко в Одесі.

Про це юрист заявив на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook, передає видання Українські новини.

“Київський апеляційний суд залишив сьогодні в силі рішення, яким була визнана протиправною підозра, що посмертно вручена Івану Кузнєцову, який загинув від рук уродженця Одеської області Стерненка, 1995 року народження, якого підозрюють в умисному вбивстві та підсудного в справах про вимагання, оборот наркотиків, тортурах і викраданні людини.

Рішення вступило в законну силу. Це означає, що на вбивцю ніхто не нападав і він вчинив саме умисне вбивство, що передбачає довічне позбавлення волі. Крок за кроком ведемо підтримувану радикалами і націоналістами нікчему до жорсткого обвинувального вироку суду”, – написав Портнов.

Киевский апелляционный суд оставил сегодня в силе решение, которым было признано противоправным подозрение, посмертно…

Gepostet von Андрей Портнов am Montag, 10. August 2020

10 червня Портнов повідомив, що представник Офісу генерального прокурора подав до суду прокурорську постанову про закриття справи щодо Кузнєцова, якого вбив Стерненко в Одесі.

20 травня Портнов повідомив, що слідчий Служби безпеки України, який обіцяв вручити підозра про вчинення злочину загиблому Кузнєцову, майже тиждень ховається від адвоката сім’ї Кузнєцова. Кузнєцов був убитий в Одесі в 2018 році праворадикалом Сергієм Стерненком, якого раніше СБУ визнала потерпілим.

19 травня адвокат Станіслав Свириденко, який представляє інтереси сім’ї Кузнєцова, заявив, що вручення підозри про вчинення злочину померлому є незаконним.