Суд пояснив рішення про повернення проспектам Бандери та Шухевича старих назв

484

Окружний адміністративний суд Києва скасував перейменування проспектів Ватутіна та Московського на Шухевича та Бандери через порушення процедури
Про це повідомляє прес-служба суду.

У суді також зазначили, що Київська міська рада не взяла до уваги петиція громадян проти перейменування зазначених проспектів, передає Еспресо.

“Рішення ухвалене судом зважаючи на порушення процедури щодо перейменування проспектів Московського та Генерала Ватутіна, а також у зв’язку з відсутністю належного обґрунтування прийняття даних рішень. Також судом при розгляді зазначеної справи прийнято до уваги значний суспільний інтерес, який відображений і в петиціях проти перейменування, чого не було враховано КМР під час вчинення дій щодо зміни назви проспектів”, – йдеться у повідомлені.

Також зазначається, що позов до суду щодо скасування перейменвання на честь Бандери та Шухевича подали ГО “Єврейська правозахисна група” та ГО “Антифашистська правозахисна ліга”.

Нагадаємо, що рішення Окружного адміністративного суду Києва про повернення проспектам Бандери та Шухевича старих назв (Московського та Ватутіна) не набуде чинності, поки не буде розглянуто апеляцію.