Столицю після рекордної спеки накриє похолодання: синоптики дали прогноз на серпень

874

Після аномальної спеки, яка накрила Київ наприкінці першої декади липня, у місто прийде два періоди короткочасних похолодань, а от у серпні температура повітря буде поступово знижуватися. Наприкінці місяця пануватимуть “осінні” градуси – не вище за +20 градусів вдень.

Редакція розповідає, якою буде погода в столиці в останній місяць літа, – пише OBOZREVATEL .

Так, за даними погодного ресурсу World Weather, у серпні в столиці традиційно очікують більш прохолодну погоду. Останній місяць літа стартує з доволі високої температури повітря. Вдень очікується до +29 градусів.

Прогнози синоптиків на серпень суттєво різняться.

Така погода втримається до 6 серпня, а з 7 числа і до кінця місяця стовпчики термометрів показуватимуть +25-27 градусів. Тобто пануватиме класична літня погода. А от щодо опадів, то можлива засуха, синоптики спрогнозували, що в серпні буде всього кілька днів із мінливою хмарністю, але без опадів.

А за прогнозом погодного порталу Accuweather останній місяць літа стартує з доволі комфортної погоди. До 7 числа вдень повітря прогріватиметься до + 26 градусів.

З 8 по 14 серпня характер погоди зміниться. Вдень похолодає до + 20-22, а в окремі дні місто накриють короткочасні грозові дощі.

У серпні різко похолодає.

А осіння погода встановиться в місті вже 15 серпня і пануватиме аж до кінця місяця. В окремі дні можливі зливи, особливо багато дощів випаде 17-18 серпня. Температура повітря дещо знизиться, вдень не більше ніж +21. А в останні дні місяця температура повітря вдень прогріватиметься до +19 градусів, що відповідає другій декаді вересня.

Народний синоптик Леонід Горбань також вважає, що в серпні 2021 у столиці сильної спеки не буде, навпаки, погода поверне на осінь. У період до 11 серпня очікуються чотири дощові дні, але опади будуть незначними.

Далі розпочнеться різке похолодання, практично без підвищень температури. Місяць закінчиться на позначці близько +20 градусів у супроводі невеликих дощів.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини