Столиця з 5 квітня посилює карантин: проїзд у громадському транспорті лише за спецперепустками

648

У Києві з 5 квітня (понеділок) посилюють карантин. Зокрема проїзд у наземному громадському транспорті та метро — лише за спецперепустками. Обмеження діятимуть щонайменше до 16 квітня.

Про це повідомив мер Віталій Кличко, – пише Громадське.

Також з 5 квітня у столиці закривають усі школи та дитячі садочки. Громадський наземний транспорт та метро працюватиме за спеціальними перепустками пасажирів: перевозитимуть лише працівників підприємств критичної інфраструктури.

Роботодавцям рекомендують відправити співробітників на дистанційну роботу або, за можливості, надати відпустки.

Заклади громадського харчування продовжать працювати лише на доставку або навинос. Крім того, з 1 квітня у Києві забороняється організовувати ярмарки.

Зазначимо, що за минулу добу у Києві виявили 1100 випадків COVID-19. До лікарень потрапили 792 людини з підозрою або підтвердженим діагнозом.

За даними КМДА, наразі у столиці ліжка для хворих на коронавірус заповнені майже на 80%. Загалом у стаціонарах перебувають 4 464 хворих на COVID-19.

У Києві — локдаун

У Києві з 20 березня запровадили обмеження «червоної» зони карантину. Тоді повідомлялось, що обмеження діятимуть щонайменше до 9 квітня включно.

Ось що вже заборонено:

  • робота закладів культури: кінотеатрів, театрів, музеїв, концертних залів;
  • робота торгово-розважальних центрів (окрім продуктових магазинів, аптек, зоомагазинів та магазинів із продажу засобів гігієни та побутової хімії);
  • проведення масових заходів: розважальних, спортивних, культурних, рекламних та інших;
  • присутність глядачів на спортивних змаганнях.
Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини