Стерненко каже, що Зеленський особисто пропонував йому державну посаду. У президента це заперечують

986

Засуджений до понад 7 років позбавлення волі ексочільник одеського «Правого сектору» Сергій Стерненко після вироку заявив, що президент Володимир Зеленський раніше пропонував йому обійняти державну посаду.

Про таке каже і його адвокат Масі Найєм. Речниця президента Юлія Мендель це заперечує, – пише Громадське.

Так, Стерненко після заслуховування обвинувального вироку у справі про викрадення людини та катування заявив, що Зеленський раніше пропонував йому обійняти державну посаду.

«Володимир Зеленський того дня, коли пропонував одну з державних посад, сказав особисто мені в очі, що справи щодо нападів на мене будуть розслідувані. Сьогодні ті, хто намагався мене вбити, не сидять. Натомість мене, як ви бачите, відправляють у СІЗО», — сказав Стерненко.

Його адвокат Масі Найєм стверджує, що особисто був на зустрічі, на якій президент пропонував Стерненкові посаду. Каже, що на ній було загалом щонайменше десятеро людей.

Так він відреагував на слова речниці Зеленського Юлії Мендель, яка заперечила заяву Стерненка про посаду. У коментарі «Радіо Свобода» вона сказала, що Зеленський не обговорював зі Стерненком такі призначення.

«Президент України не пропонував Сергію Стерненку жодних посад, оскільки такі пропозиції не є частиною моделі соціальних ліфтів, які президент вважає найкращою моделлю відбору професіоналів на посади», — йдеться у її коментарі.

Мендель також переконує, що президент «не втручається в розслідування й не тисне на правоохоронні органи в будь-якій справі».

Речниця прокоментувала й телефонний дзвінок, який Стерненко нібито зробив до Зеленського після суду і «подякував» за вирок.

«Публічні заяви, якими президента намагаються долучити до цієї історії, є політизацією справи. Жодних дзвінків від вказаної засудженої особи президент не отримував. Глава держави вважає, що не має бути частиною спроб самопіару будь-якого активіста або політика, його ім’я не має використовуватися в спробах захиститися від судового вироку», — повідомила речниця.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини