Степанов розповів, хто винен у тому, що більшість українців проти щеплень

1143

«Потрібно більш широко залучати лікарів до інформаційної кампанії», – вважає колишній міністр.

Для того, щоб більше українців вакцинувалися, необхідно проводити більш потужну інформаційну кампанію. Про це розповів ексміністр охорони здоров’я України Максим Степанов, передає Главком.

Також Степанов вважає, що для різних вікових та соціальних категорій громадян у цьому питанні слід шукати різний підхід.

«Слід було розуміти, що різні категорії населення по-різному потрібно заохочувати. Бо для тих, кому 60 і 70 років стимул виїзду за кордон – слабкий, як і обмеження на відвідини ресторану», – пояснив експосадовець.

Ексміністр нагадав, що задля популяризації вакцинації і він, перебуваючи на посаді міністра, і президент Зеленський, вакцинувалися публічно, у присутності ЗМІ.

Однак, на думку Степанова, комунікаційна кампанія має проходити не місяць чи два, а весь період проведення вакцинації.

«І має проходити на всіх рівнях – починаючи від прем’єр-міністра і міністра охорони здоров’я, закінчуючи роз’яснювальною роботою серед людей», – додав він.

Також, на думку ексміністра, потрібно більш широко залучати до інформаційної кампанії медичних працівників.

«У нас усі вирішили: якщо ми маємо доступ до вакцин, то ми можемо спокійно не дотримуватися карантину». Це дуже добре, коли у нас по 150 тис. людей на добу роблять щеплення. Але дуже погано, що найвразливіша категорія – 60+ найменше вакцинується, а саме її потрібно захистити в першу чергу», – підсумував Максим Степанов.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини