США твердо підтримуватимуть Україну в її боротьбі за свободу проти “жорстокого тирана”, – Байден

327

Президент США Джо Байден заявив, що його країна буде твердо підтримувати українців у боротьбі за свободу проти Владіміра Путіна, якого він назвав “жорстоким тираном”. Зокрема, Байден відзначив критичну роль військових США у підтримці України та інших партнерів у світі.

При цьому лідер Сполучених Штатів ще раз наголосив, що американські військові не воюватимуть в Україні, але військова підтримка США залишиться твердою, – пише 24 канал.

Байден заявив, що військових не відправить

Немає американських солдатів, які би воювали в Україні. І я налаштований це так і залишити. Але ми міцно стоїмо з Україною і будемо стояти проучу з ними, коли вони протистоять людині, яку я добре знаю багато років, жорстокому тирану. Ми не можемо покинути Україну і ми її не покинемо,
– сказав Байден.

З цими словами він звернувся до понад тисячі випускників Військової академії США у Вест-Пойнті, перед якими він виступав в суботу, 25 травня.

“Саме зараз американські солдати підтримують відважних українців у боротьбі за свободу. Наші солдати цілодобово працюють над забезпеченням переміщення боєприпасів і техніки по суші, морю та повітрю”, – зазначив Байден.

Американський лідер уточнив, що військова підтримка не вичерпується лише наданням зброї, американські військові також проводять вишкіл українських колег – навчають їх використовувати передові системи озброєння, такі як HIMARS, Patriot та танки Abrams. Крім цього, вони діляться уроками тактичної бойової допомоги пораненим з українськими медиками та хірургами.

Також Байден у своїй промові нагадав, що попереджав кремлівського диктатора Путіна, який був впевнений, що НАТО розпадеться “відразу після того, як я склав присягу”.

“Я сказав йому в Швейцарії: “Ви хочете “фінляндизації” України. Ви отримаєте “НАТОізацію”Європи”, – поділився Байден.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини