“Спи спокійно, синочку” – мама 16-річного хлопчика, який дзвонив з палаючого ліцею і казав “Мамо, я задихаюсь…”

1278

У мережі з’явилася інформація, що упізнали ще одне тіло після пожежі в Одеському коледжі економіки, права та готельно-рнесторанного бізнесу.

Це студент 16-річний Кирило Трофимчук. Зв’язувався з матір’ю 4 грудня о 10:23, повідомив, що задихається від диму і попрощався з нею, розповідає Gazeta.ua.

“Прошу молитов за упокій раба божого Кирила. Спи спокійно, синочку. Вогонь забрав тебе. Безглузда і жорстока см*рть. Люблю тебе безмежно”, – написала в мережі мати Олена Трофимчук.

Офіційно інформацію поки не підтвердили. У коментарях до посту Ігор Трофимчук зазначає, що ще не провели експертизу. Хоча це, за його словами, скоріше, формальність.

У іншому повідомленні Олена Трофимчук додала, що тіло знаходиться на ДНК-експертизі. Про дату та час похорону повідомлять протягом наступного тижня.

Зі сторінки жінки відомо, що вона вже втратила одного сина – Іллю. 14 листопада йому мало б виповинитится 18 років. Його не стало через хворобу 1,5 роки тому, в тому ж віці, в якому відійшов у вічність Кирило.

Прошу молитв о упокоении раба божьего Кирилла. Спи спокойно сыночек. Огонь забрал тебя. Нелепая и жестокая смерть. Люблю тебя бесконечно.

Gepostet von Alena Trofimchuk am Samstag, 7. Dezember 2019