“Спочатку приїжджає охорона. Потім привозять Олену”: дружина Кошового розповіла, як шила для першої леді вбрання на День Незалежності

2849

Дружина учасника студії “Квартал 95” Євгена Кошового, власниця українського бренда одягу Pico Ксенія Кошова розповіла, що після того, як у 2019 році вона пошила для першої леді України Олени Зеленської вбрання на День Незалежності, дружина президента більше до неї не зверталася, а вона сама “не нав’язувалася”.

Дружина учасника студії “Квартал 95” Євгена Кошового, власниця українського бренда одягу Pico Ксенія Кошова в інтерв’ю, опублікованому 4 лютого на YouTube-каналі “Олицкая”, розповіла, що не взяла грошей із першої леді України Олени Зеленської за сукню, яку пошила для неї в серпні 2019 року для церемонії святкування Дня Незалежності, – пише інтернет-видання “Гордон“.

За словами Кошової, озвучена нею раніше ціна 8 тис. грн є собівартістю сукні.

“Я порахувала, скільки це коштувало. Я з Олени ніколи б не взяла грошей. Ні. Це не обговорюється”, – підсумувала вона.

Фото: Олена Зеленьска / Facebook

За словами Кошової, Зеленська “разів зо два” приїжджала на примірку. Водночас її приїзду передував візит охорони.

“Спочатку приїжджає охорона. Вони приїжджають, оглядають приміщення і тільки потім привозять Олену. Ну що там у цеху у нас, господи? Сидять швачки та шиють. Ну їм же треба це перевірити”, – розповіла Кошова.

Вона зазначила, що першого разу забула попередити персонал про перевірку й охорона налякала робітниць цеху.

“Нам телефонують дівчатка із цеху і кажуть: “Боже, до нас якийсь чоловік зайшов, заглядає. Хто це?” Вони ж такі здорові. Я їм дзвоню і кажу: “Хлопці, що ж ви мені дівчаток лякаєте?” – поділилася спогадами Кошова.

Дружина актора студії “Квартал 95” підкреслила, що співпраця з першою леді України була одноразовою.

“Я не нав’язуюся. Я не прошуся. Мені якось незручно себе пропонувати”, – підсумувала вона.

 

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини